Locerin – ochroni Twoje włosy przed wypadaniem

Dbanie o swój wygląd powinno zawsze być kompleksowe i obejmować nie tylko walkę z nadwagą, szczupłą, wysmukłą sylwetkę. Równie istotny jest stan naszej skóry i włosów, ważnego atrybutu kobiecej urody, którego naprawdę nie wolno nam lekceważyć. Matowe, kruche i łamliwe nie tylko od razu przyciągają negatywne spojrzenia, mogą też zacząć wypadać, a tego żadna kobieta nie chciałaby przeżywać. Niestety takie sytuacje czasami się zdarzają i należy z surową konsekwencją temu przeciwdziałać z użyciem skutecznych środków, spośród których szczególnie korzystnie wyróżnia się Locerin.

Wypadają Ci włosy – przede wszystkim nie panikuj

Kiedy tylko zauważymy dużą ilość włosów w wannie po umyciu, czy w umywalce, gdy je czeszemy, to zazwyczaj pierwszą reakcją jest panika, a to najgorsze co w takiej sytuacji można zrobić. Jak mówi przysłowie, tylko spokój może nas uratować i do problemu trzeba podejść właśnie w ten sposób. Pierwszym krokiem powinno być rozpoznanie, dlaczego włosy zaczęły wypadać, co niekoniecznie wymaga wizyty u specjalisty, trychologa czy dermatologa. Tak naprawdę to większość przyczyn jesteśmy w stanie zdiagnozować same, a najczęstsze to:

  • silny stres, którego czasami ciężko jest nam uniknąć, mimo że automatycznie odbija się na stanie naszej fryzury;
  • niewłaściwa pielęgnacja, źle dobrane kosmetyki, przesadzanie z prostownicą i suszarką do włosów, a nawet ich ciasne związywanie;
  • choroby, o których często nie wiemy, przypadłości spotykane u wielu z nas, zaburzenia hormonalne, kłopoty z tarczycą;
  • zażywane aktualnie leki, a przerzedzenie się włosów powoduje mnóstwo z nich;
  • skłonności dziedziczne, zwłaszcza kiedy ktoś w rodzinie narzeka na łysienie androgenowe, mające podłoże ściśle genetyczne.

Oczywiście to tylko część przyczyn, lecz już na tej podstawie możemy wyeliminować niektóre, zmienić sposób postępowania, a straty, które już spowodowałyśmy zlikwidować stosując właśnie Locerin, suplement diety w postaci kapsułek.

Locerin – naturalny, bezpieczny składającego

W każdej takiej małej kapsułce znajduje się istna skarbnica wszystkiego, co potrzebują nasze włosy do odzyskania pełni zdrowia, utraconego blasku i witalności. Możemy być pewne nie tylko ich skuteczności, ale i bezpieczeństwa, przy przestrzeganiu zalecanej dawki nie powodują żadnych efektów ubocznych. W Locerin znajdziemy między innymi:

  • nowatorski, mogę nawet powiedzieć, że rewolucyjny kompleks AnaGain™ Nu, wynik najnowszych badań w tej dziedzinie, działający na poziomie naszego DNA, skutecznie stymulujący wzrost nowych, zdrowszych i mocniejszych włosów;
  • Selenium SeLECT®, mieszankę starannie dobranych minerałów oraz zestaw najlepszych dla włosów witamin, w tym również tak im potrzebnych biotyny i cynku. Oprócz nich Locerin zawiera też duże ilości miedzi, dzięki której włosy zachowują głęboki, naturalny kolor;
  • pokrzywę, zioło powszechnie stosowane w kosmetykach i preparatach leczniczych, wzmacniającą włosy na całej ich długości. Podobną funkcję spełnia też lucerna, a działanie obu korzystnie wpłynie także na skórę i paznokcie;
  • bambus zwyczajny, zawierający duże ilości krzemu, materiału odpowiadającego za prawidłową budowę struktury włosa;
  • wyciąg z czarnego pieprzu, piperynę, tutaj w postaci opatentowanej BioPerine®, gwarantującej lepsze przyswajanie przez organizm dostarczanych mu substancji odżywczych, selenu, żelaza, witamin z grupy B i beta – karotenu.

Locerin – dawkowanie i działanie

Do składu naprawdę nie można mieć żadnych zastrzeżeń, a jak już wspomniałam, Locerin jest dostępny w postaci kapsułek, branych według zaleceń producenta dwa razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem i popijanych dużą ilością wody. Tak też robiłam codziennie i już po miesiącu moje zdumienie nie miało granic. Nie dość, że udało mi się w tym rekordowo krótkim czasie prawie całkowicie powstrzymać wypadanie włosów, to na dodatek równie szybko zaczęły rosnąć nowe, znacznie grubsze i o mocniejszym, wyraźniejszym odcieniu. Oprócz tego poprawił się stan skóry i to nie tylko na głowie, mam wrażenie, że jest zdrowsza, lepiej ukrwiona i natleniona, a przecież włosom nic innego nie potrzeba. Zaskoczona i oczywiście zadowolona natychmiast poleciłam Locerin znajomym, narzekającym na takie same problemy, jak moje. Początkowe ich obawy całkowicie rozwiał nowy, urzekający wygląd mojej fryzury, a dalsza lektura informacji na temat tego suplementu wykazała, że jest on skuteczny w ponad 85 procentach przypadków. Lepszej rekomendacji już chyba nie trzeba, a skuteczność potwierdzają także pozytywne opinie, jakimi cieszy się nie tylko u stosujących go osób, ale i u specjalistów, mojego znajomego trychologa również.

Locerin – dostępny bezpośrednio u producenta

Można go kupić bezpośrednio od producenta, składając zamówienie za pośrednictwem jego strony internetowej, co jest moim zdaniem najlepszą formą dystrybucji. Dzięki temu zawsze będziemy mieli stuprocentową pewność, że otrzymamy oryginalny i w pełni skuteczny Locerin, a nie zwyczajne placebo. Nie ma co ryzykować kupna suplementu z niesprawdzonych źródeł, a producent zapewnia też jego najniższe ceny i całą masę atrakcyjnych promocji. Koszt jednego opakowania 60 tabletek to tylko 169 zł, ale ja polecam kupno pakietów zbiorczych, tańszych i wystarczających na całą skuteczną kurację.

Locerin – ochroni Twoje włosy przed wypadaniem

4.8 (95%) 4 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.