Diet Duet – opinie, działanie, dawkowanie – odchudzające saszetki na rano i na wieczór. Czy dają dobre efekty?

Chcąc przyspieszyć mozolny proces redukcji masy ciała, sięgamy po różnego rodzaju suplementy diety, które jednak często zawodzą. Diet Duet to nowość na rynku środków odchudzających, która ze względu na swą podwójną formułę i całodobowe działanie może zwiększyć tempo zrzucania kilogramów. Jak Diet Duet sprawdza się w praktyce?

Co znajdziemy w składzie Diet Duet?

Diet Duet odchodzi od popularnej formy tabletek na rzecz saszetek z preparatem przeznaczonym do rozpuszczenia i wypicia. To niejedyna innowacja, z jaką mamy do czynienia w przypadku tego środka. Kolejną jest podwójna formuła – saszetki na rano mają inny skład i działanie niż saszetki na wieczór. Przyjrzymy się składowi Diet Duet.

Saszetki na rano zawierają:

 • wyciąg z grejpfrutów rubinowych Rio Red,

 • ekologiczny chrom.

Zaś w saszetkach na wieczór znajdziemy:

 • herbatę Matcha,

 • argininę,

 • L-karnitynę.

Działanie Diet Duet

Według zapewnień producenta, obydwa warianty Diet Duet – poranny i wieczorny, przyczyniają się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, choć każdy z nich działa w nieco odmienny sposób.

Obecny w kapsułkach porannych ekstrakt z grejpfrutów rubinowych usprawnia trawienie i pomaga rozkręcić metabolizm na cały dzień. Do tego działa hamująco na apetyt. Drugi składnik saszetek na dzień, czyli chrom, przeciwdziała gwałtownym skokom cukru we krwi i zmniejsza chęć sięgania po jedzenie (w tym po słodycze).

Jeśli chodzi o saszetki wieczorne, to znajdująca się w nich herbata Matcha dba o zachowanie prawidłowego metabolizmu w godzinach nocnych. Przeciwdziała też nawrotom głodu przed pójściem spać i pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Pozostałe składniki, czyli arginina i L-karnityna, wspierają redukcję tłuszczu.

Jak dawkować Diet Duet?

Saszetkę Diet Duet rozpuszczamy w szklance wody, a następnie, po około minucie, wypijamy. Pierwszą porcję przygotowujemy rano, 20 minut przed śniadaniem, a drugą wieczorem, 20 minut przed kolacją. Uwaga, na stronie producenta czytamy, że kuracja powinna trwać co najmniej przez miesiąc.

Diet Duetefekty

Efektem działania Diet Duet ma być redukcja apetytu, poprawa przemiany materii oraz przyspieszenie spalania tłuszczu i szybki spadek masy ciała. Strona internetowa preparatu informuje o możliwości utraty nawet do 5 kg tłuszczu i 5 cm w talii w tydzień. Jednak niestety liczby te są zdecydowanie przesadzone.

Żaden suplement nie jest w stanie „obciąć” kilku kg tłuszczu w kilka dni. Składniki aktywne preparatu, owszem, stymulują metabolizm, zmniejszają apetyt i pomagają w detoksykacji ciała, jednak nie działają aż tak intensywnie, aby dawać obiecane efekty odchudzające.

Diet Duetopinie na temat jakości i ceny preparatu

Do sięgnięcia po Diet Duet może zachęcić unikalne dwuetapowe działanie oraz obietnica skutecznego pozbywania się nadwagi bez konieczności stosowania diet i bez ćwiczeń. Dużo osób przekonało się jednak, że nie w innowacjach ani wygórowanych deklaracjach tkwi siła preparatu na odchudzanie. W wielu opiniach o Diet Duet czytamy, że saszetki wykazują średnie lub słabe działanie – w pewnym stopniu zmniejszają apetyt, pomagają pozbyć się problemów z trawieniem, sprzyjają oczyszczaniu organizmu, i to wszystko.

Jednak, jeśli chodzi o samą redukcję masy ciała, działanie Diet Duet pozostawia wiele do życzenia, szczególnie jeśli ktoś nie stosuje jednocześnie diety o obniżonej kaloryczności. Negatywne opinie dotyczą też kwestii ceny Diet Duet. Jest ona wysoka (338 zł normalnie i 169 zł w promocji), a opakowanie specyfiku wystarcza niestety na krótko.

Czy istnieje skuteczniejsza, wydajniejsza, pewniejsza alternatywa?

Green Barley Plus to uznany na rynku środków odchudzających suplement diety, który bazuje na fenomenie ostatnich lat – młodym zielonym jęczmieniu. Zaliczany do grona Superfoods zielony jęczmień wyróżnia się unikatowym składem, dzięki któremu organizm zostaje pobudzony do intensywnego spalania tłuszczu.

Oprócz zielonego jęczmienia w składzie preparatu Green Barley Plus znajdziemy wyciąg z Garcinia Cambogia – rośliny słynącej ze zdolności do hamowania głodu i przyspieszania procesu redukcji masy ciała.

Dzięki błonnikowi, chlorofilowi oraz bogatej puli minerałów, witamin i enzymów, zielony jęczmień pozwala szybko i sprawnie dojść do efektu wymarzonej sylwetki oraz pięknej, gładkiej, jędrnej skóry.

Wielotorowe działanie Green Barley Plus oraz najwyższa jakość wykorzystanych surowców sprawiają, że preparat wyprzedza skutecznością inne suplementy diety na odchudzanie. Za Green Barley Plus przemawia również jego cena (która nota bene jest znacznie niższa niż cena Diet Duet).

Oto, jakie efekty da Ci kuracja Green Barley Plus:

 • nadmierny apetyt zostanie zahamowany, znikną problemy z utrzymaniem diety w ryzach;

 • twój metabolizm znacznie przyspieszy, kilogramy zaczną znikać szybciej;

 • wzrośnie tempo spalania tkanki tłuszczowej;

 • będziesz mieć o wiele więcej energii, polepszy się twoje samopoczucie;

 • twój organizm oczyści się z toksyn;

 • polepszy się stan twojej skóry, włosów, paznokci;

 • rozprawisz się z cellulitem.

Green Barley Plus to naturalny spalacz tłuszczu w wygodnej formie kapsułek, które dla wielu osób stały się prawdziwym antidotum na problem z nadwagą. Dowiedz się więcej na temat Green Barley Plus klikając tutaj i przechodząc bezpośrednio na stronę producenta.

Zwróć uwagę na atrakcyjne rabaty na zakup Green Barley Plus.