Choco Lite (opinie, efekty, jak stosować) – jak działa czekoladowy szejk odchudzający i czy jest wart swojej ceny?

Dla osób, które nie stronią od słodyczy, a jednocześnie walczą z nadwagą, koktajl czekoladowy Choco Lite wydaje się być idealnym środkiem na odchudzanie. Pijesz smaczny napój, a kilogramy same uciekają. Brzmi zachęcająco. Zerknijmy na skład, wydajność, cenę oraz opinie o Choco Lite i przekonajmy się, czy obietnice producenta się sprawdzają.

Koktajl Choco Liteczekolada plus odchudzanie

ChocoLite zasługuje na miano niezwykle pomysłowych środków na odchudzanie. Został skonstruowany tak, by przeciwdziałać głównym problemom, z którymi zmaga się większość osób z nadwagą i otyłością – często nawracającym uczuciem głodu i niemożnością opanowania apetytu (w tym na słodycze). Stosując Choco Lite na odchudzanie można pozbyć się nawyku ciągłego sięgania po jedzenie, w tym po słodkie przysmaki.

Po zmieszaniu proszku Choco Lite z mlekiem uzyskujemy czekoladowy napój, po wypiciu którego czujemy się syci na długi czas, dostajemy „energetycznego kopa”, a do tego wpadamy w dobry nastrój (jak to po czekoladzie bywa). Pijąc regularnie Choco Lite z czasem mamy coraz mniejszą ochotę na podjadanie, spożywamy mniejsze ilości kalorii, łatwiej jest nam kontrolować wagę. Tak przynajmniej czytamy na stronie producenta.

>> Skuteczny Spalacz tłuszczu. Ostatnie opakowania. Kliknij i Sprawdź <<

Choco Liteskład

Choco Lite to sproszkowana kompozycja naturalnych składników charakteryzujących się wysoką zawartością błonnika pokarmowego oraz białek, a są nimi:

  • otręby,

  • brązowy ryż,

  • groszek,

  • spirulina.

Substancje te pobudzają przemianę materii, wspierają proces oczyszczania organizmu, pomagają zwalczyć głód i prowadzą do długotrwałego poczucia sytości. Skład Choco Lite dopełnia naturalna czekolada – źródło dobrego samopoczucia i energii.

Choco Litejak stosować

Proszek Choco Lite w ilości 2-3 łyżek należy zmieszać z dużą szklanką chudego mleka, lub opcjonalnie wody, a następnie wypić zamiast pierwszego śniadania. Kolejną szklankę spożywamy o wybranej porze, zastępując nią jeden z późniejszych posiłków, np. podwieczorek lub kolację. By kuracja przyniosła efekty warto stosować ją co najmniej przez miesiąc. Dodatkowo warto wykluczyć z menu słodycze, pokarmy tłuste oraz wszelkie niezdrowe jedzenie.

Choco Liteopinie

Choco Lite, w opiniach osób, które miały okazję go stosować, niestety nie wypada zbyt różowo. Często powtarzaną wadą tego preparatu jest zbyt wysoka cena w stosunku do wagi produktu. Pudełko ma 150 g, przy czym każdego dnia przygotowujemy koktajle z co najmniej 20 g preparatu. Łatwo wyliczyć, że 1 opakowanie wystarcza na ok. tydzień. Wydajność z pewnością nie jest mocną stroną Choco Lite – cena jednego opakowania to 129 zł. Według wielu komentarzy, taka kwota to zdecydowanie za dużo jak na tydzień kuracji.

Drugim często przytaczanym argumentem przeciw Choco Lite jest jego smak. Po zmieszaniu z mlekiem niestety nie przypomina pysznego czekoladowego szejka. Stosujące Choco Lite osoby określają jego smak jako „dziwny”, mdły, nieco zbożowy (dzięki otrębom i ryżowi), z wyróżniającym się akordem glonów (dzięki spirulinie). Połączenie tych smaków ze smakiem czekolady ponoć nie daje dobrego efektu. Skoro szejk jest niedobry, trudno mówić o tym, by zaspokoił apetyt na słodycze.

Według wielu opinii, Choco Lite nie jest dobrym sposobem na posiłek śniadaniowy ani popołudniowy czy wieczorny – nie dość, że nie smakuje najlepiej, to jeszcze wcale nie zaspokaja głodu na długie godziny, tak jak było obiecane. Wiele osób podkreśla, iż kuracja jest monotonna i męcząca. Trudno bowiem każdy dzień przez miesiąc czy dwa zaczynać od tego koktajlu i pić go ponownie w dalszych godzinach. Opinie o Choco Lite są również mało przychylne, jeśli chodzi o sam efekt – utrata kilogramów jest powolna i mało zauważalna. Z pewnością nie można tu mówić o żadnych spektakularnych rezultatach.

Choco Litepodsumowanie

Jeśli Choco Lite byłby wydajny, pyszny w smaku, jeśli naprawdę zaspokajałby głód, w tym na słodycze i jeśli prowadziłby do systematycznych, znacznych spadków masy ciała, byłby ideałem. Niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa. Choco Lite bardzo szybko się zużywa, przez co wydajemy na niego krocie, poza tym ma średnie działanie i bardzo osobliwy smak, który nie wszystkim pasuje. Lepiej może zatem poszukać czegoś wydajniejszego i skuteczniejszego?

Moja rekomendacjaSilvets

Szukając suplementu diety, który mógłby stanowić lepszy zastępnik dla średnio skutecznego Choco Lite, wybór padł na Silvets.

>> Rabat -20% Taniej na Silvets <<

Są to kapsułki dostępne w podobnym przedziale cenowym, ale za to charakteryzujące się dużo wyższą wydajnością niż omawiany preparat. 1 opakowanie Silvets (60 kapsułek) wystarcza na cały miesiąc.

Silvets posiada bardzo bogaty skład, który tworzy 6 substancji aktywnych w optymalnych dawkach. Silvets jednocześnie przyspiesza metabolizm, dodaje energii, reguluje trawienie oraz znakomicie hamuje apetyt, również na słodkie przysmaki.

Stosując Silvets nie musisz codziennie katować się niesmacznymi koktajlami. Kapsułki pomogą ci okiełznać głód i znacząco zmniejszyć ilość spożywanych pokarmów. Dużo szybciej będziesz pozbywać się toksyn z organizmu i zalegającej tkanki tłuszczowej.

Jeśli zainteresowały cię kapsułki Silvets, przejdź na stronę ich producenta klikając tutaj. Zachęcam też do skorzystania z pakietów promocyjnych, w ramach których zapłacisz za produkt dużo mniej.

Specjalnie dla czytelników estiq.pl oferta promocyjna. Zamów 2 opakowania, a kolejne otrzymasz GRATIS!